AK - Aktuální konflikty

Konflikt na UkrajiněSýrieIrákJemenAfghánistán • Aktuální konflikty a války po celém světě.

Nejste přihlášeni

#101 27.11.2015 15:14:29

WuVirr
Globální moderátor
Místo: Prachatice
Registrován: 20.02.2015
Příspěvky: 4.148

Re: Teroristické útoky v Paříži 13.11.2015

Média: muž podezíraný z organizace teroristických činů v Paříži míří do Sýrie

Hlavní podezíraný z organizace teroristických činů v Paříži Salah Abdeslam opustil území Belgie a je pravděpodobně na cestě do Sýrie, oznámily v pátek noviny Het Laatste Nieuws.

Podle informace novin, před odjezdem z Belgie se ukrýval Abdeslam v bruselské komuně Skarbek u osob, které mu soucítí, a které ho nejen schovali, ale také mu pomohli opustit belgické království.

Více zde: http://cz.sputniknews.com/svet/20151127 … z3shIMH3qk

Online | Nahoru

#102 27.11.2015 15:16:37

IgorT
Specialista
Místo: Bratislava
Registrován: 21.02.2015
Příspěvky: 3.291

Re: Teroristické útoky v Paříži 13.11.2015

Hollande na tryzne za obete teroru sľúbil zničiť Islamský štát.
Francúzsko urobí všetko pre zničenie „armády fanatikov" zodpovednej za parížske atentáty. Na pietnom akte na pamiatku 130 obetí teroristických útokov z 13. novembra v parížskej Invalidovni to uviedol prezident François Hollande. Okrem prezidenta sa tryzny zúčastnilo približne 2 600 smútočných hostí, vrátane preživších a pozostalých obetí.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/375 … msky-stat/

Offline | Nahoru

#103 28.11.2015 11:05:21

petrp
Globální moderátor
Místo: Kladno
Registrován: 20.02.2015
Příspěvky: 2.189

Re: Teroristické útoky v Paříži 13.11.2015

Toto je dopis rozhořčeného Čecha
Proč žaluje Evropu a proč žaluje Francii? Necháváme ho v plném znění. Již nyní text Víta Pokorného sdílelo více než 21 tisíc lidí. V čem je jeho síla? Posuďte sami!
http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2015110004

spoiler

Je suis France? Aneb mám si svou tvář na profilovce Facebooku zabalit do francouzské trikolóry? Ne, kamarádi, neudělám to. A to nikoliv proto, že bych snad nesoucítil s dětmi, které při náhlém útoku v Paříži přišly o své rodiče, nebo s mrtvou studentkou, která už nikdy nedopíše svou téměř hotovou bakalářskou práci. Předčasně a nedobrovolně odešlo více než 130 lidí, další stovka je v kritickém stavu v nemocnici, další tři stovky jsou „jen“ obyčejně zranění. Je mi jich nesmírně líto, ale na pozadí jejich oběti napřahuji ukazovák, ukazuji a nekompromisně ŽALUJI:

Politici Evropské unie, špičkoví představitelé bohatých a humánních západních států, TO VY jste umožnili, aby americká politika a Vaše servilní nečinnost rozvrátily stávající fungující politické systémy v Sýrii, v Eritrei, v Iráku, Afghánistánu, v Libyi, v Súdánu, v Čadu a ve spoustě dalších států.
TO VY jste zapříčinili konec obvyklého fungování těch krajin, vznik stovek nepřehledných kmenových bojůvek a stav, kdy v těch zemích neexistuje bezpečí a každý tam zápasí s každým.

TO VY jste odpovědní za dodávky zbraní tu jedné, tu druhé bojující skupině, v podstatě každému, kdo zaplatí příslušný bakšiš do Vámi spravované státní kasy.
TO VY stojíte za nekonečným proudem pologramotných černochů, který směřuje za svou lepší ekonomickou budoucností do Evropy. Mladí muži, kteří k nám z velké části přicházejí (třebaže fotografie v novinách jsou plné starostlivých maminek a plačících dětí bez teplého svetru), mají v kapsách tu stovky, tu dokonce tisíce eur či dolarů. Podle našich novin ale ti lidé pocházejí z nejchudších poměrů a utíkají před válkou ve své zemi. Tfuj, říkám a uplivávám si před novinářem, který to napíše. Jak dlouho si myslíte, že budu věřit pohádkám, kdy se mi snažíte říct, že chudá a početná rodina prodala veškerý svůj majetek (předtím už poničený válkou a zkonfiskovaný islamisty) a poslala jednoho svého zástupce do Evropy? Jsem podstatně bohatší než „chudá africká rodina“ a nedám dohromady několik tisíc eur, když jedu na dovolenou. Prostě si to nemohu dovolit. A Vy mi budete donekonečna lhát, že ty peníze v jejich kapsách jsou JEJICH???

JAK TO, že neumíte ochránit vnější hranici Schengenského prostoru a tisíce hodin Vašich schůzek končí jen bezduchými prohlášeními, která nic, ale SKUTEČNĚ NIC neřeší?

JAK TO, že bohatá Evropa, disponující mimo jiné nejmodernější vojenskou aliancí  NATO se superdokonalými zbraňovými systémy, neumí udělat pořádek na svých hranicích a dovolí, aby nám tu chodily statisíce neregistrovaných lidí bez dokladů nebo se smyšlenou identitou?

JAK TO, že dopustíte vznik celých zakázaných (eufemisticky nazývaných) „no go“ zón uprostřed našich evropských velkoměst, kam se Belgičan, Francouz nebo třeba Švéd bojí chodit, kde neplatí slovo policisty a kde snad, nedej bůh, už nyní vládne právo šaría?

JAK TO, že máte peníze na to, abyste živili, šatili, ubytovávali a školili třeba v jazyce statisíce přivandrovalců, abyste je přepravovali vlaky či dokonce letadly, abyste jim zabezpečovali zdravotní péči? Víte, co dělá náš bezdomovec, kterému exekutor kvůli dluhu 50 000 sebral střechu nad hlavou a odsoudil ho k doživotní existenci v šedé ekonomice? Když je mu zima, zaleze k rourám dálkového topení někde u plotu teplárny, když má hlad, jde vybírat kontejnery, a když ho bolí břicho, prostě jen tiše trpí a léčí se snad ukradeným rumem. Žaluji, že o Františka Nováka či Pepu Koudelku se postarat neumíte, zatímco Mohamedu Al Ibn Azízovi v téže situaci zajistíte z našich společných peněz dům, lékaře, sociální péči, kapesné, mobilní telefon a právníka. Ku*va, proč??

Nedivte se pak, že radikálové zneužijí tuhle Vaši pseudopohostinnost a ve jménu Alláha tu začnou střílet nebo vyhazovat do povětří tu metro, tu vlak, tu autobusy, nebo třeba fotbalové stadióny či koncertní sály.

Jak dlouho ještě budete pobírat své královské platy a za zdmi svých paláců, chránění státem bodyguardů, donekonečna vydávat svá prohlášení, která jsou (a teď to napíšu fakt na plnou hubu) k hovnu? Kdy konečně se postavíte za svoje voliče, za nás Evropany, a kdy konečně začnete něco pořádného dělat?

Kolik ještě musí přijít útoků, kolik nevinných tatínků musí být zabito, kolik evropských maminek musí být znásilněno, abyste pochopili, že tohle všechno je jen a jen VAŠE chyba?

A proto ne, já nejsem Francie a moje profilovka není zahalena trikolórou. Stojím proti Vám s odhalenou tváří, ukazuji na Vás a žaluji. A budu to dělat čím dál tím častěji a čím dál tím hlasitěji. Nebojím se.


"Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si ji zopakovat." - George Santayana
"Naše řeč je moudrá: dělá zásadní rozdíl mezi jsem přesvědčen a přesvědčil jsem se" - Karel Čapek

Online | Nahoru

#104 08.01.2016 04:36:31

El Diablo
Specialista
Registrován: 19.02.2015
Příspěvky: 1.946
Web

Re: Teroristické útoky v Paříži 13.11.2015

Teroristy v Paříži řídili dva muži z Belgie, policii stále unikají

Teroristy, kteří 13. listopadu ve francouzské metropoli Paříži zavraždili 130 lidí, řídili po telefonu dva jejich velitelé z Belgie. Tito muži, jejichž pravou totožnost belgičtí vyšetřovatelé ještě neznají, jsou stále na útěku. Televizi CNN to řekli nejmenovaní představitelé belgické bezpečnosti. Hledaná dvojice je ozbrojená a nebezpečná, uvedla už dříve policie.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … ikaji.html


http://islamskystat.ivcrn.cz/ http://eldiablo.webz.cz/
Bože dobrý, kdo stvořil takového ohavu? Je tohle snad produkt spojení ženy s pouštní krysou?

Offline | Nahoru

#105 08.01.2016 11:28:22

Mirek58
Specialista
Registrován: 19.02.2015
Příspěvky: 1.119

Re: Teroristické útoky v Paříži 13.11.2015

Američanům se zatoulala tajná protitanková střela, poslali ji omylem na Kubu

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik … -kubu.html

Zatoulaná raketa se účastnila cvičení ve Španělsku, po jeho skončení putovala přes Německo až na pařížské Letiště Charlese de Gaulla. Odtamtud se měla vrátit na vojenskou základnu na Floridě. Namísto toho však skončila v Havaně, kde se stopa ztrácí.

To jako z Paříže létají vojenské speciály na Kubu?
Fakt by mě to zajímalo, jakou linkou tenhle spec. náklad cestuje.
Obzvláště, když padají a ztrácejí se letadla.


Vím, že nic nevím.

Online | Nahoru

#106 09.10.2016 01:49:33

QVAK
Specialista
Registrován: 19.02.2015
Příspěvky: 2.353

Re: Teroristické útoky v Paříži 13.11.2015

Belgičané měli 13 možností zabránit útokům v Paříži, tvrdí uniklá zpráva

Belgická policie promeškala až 13 možností odhalit teroristy, kteří loni v listopadu rozpoutali teror v ulicích Paříže. Podle francouzské verze serveru The Local to vyplývá z policejní zprávy, která unikla do belgických novin. Zprávu, jejíž úryvky média zveřejnila už dříve, nyní prošetří belgická vláda.

http://echo24.cz/a/ipKWh/belgicane-meli … kla-zprava

Offline | Nahoru

Zápatí

Založeno na FluxBB